Jó a Sony telefon?

Figyelt kérdés
Új telefonom lesz, és én egy Sony Xperia Z3 Compactra gondoltam. Még nem volt Sony telefonom, ezért kérdezgettem embereket, és voltak, akik azt mondták, jó, voltak, akik azt mondták, nem. Aki tud segíteni légyszi írjon. Előre is köszi.:))

2016. júl. 19. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
kitkat frissítés a sp-re és az m-re... vízállóság amiben a sony nem bízik...
2016. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A felsőkategória nagyon is jó, szal Z3 jöhet.

A vízállóságot viszont én se szívesen próbálnám ki:P

2016. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szívesen mondanám azt hogy jó, de sajnos én nem ezt tapasztaltam.

Röviden az volt hogy kb 1,5 évig kifogástalanul működött meg minden, nagyon szerettem is szóval addig minden jó volt, aztán egyszer csak arra lettem figyelmes hogy néha nem működik a kamera elsőre én azt hittem azért mert kezd lassulni, de kicsivel ezután mindkét kamera végérvényesen elszállt(szoftver milliószor újra flashelve(régebbi is, hátha egy frissítés okozza) , mindent amit csak tudtam megpróbáltam de semmire nem reagált sőt, amikor a 4.4.4es firmware-t visszaraktam, akkor a telefon képernyője ok nélkül nekiállt villogni, tehát ment rá vissza az 5.1 hátha az ok lesz, de ugyan az, most legfrissebb Xperia frissítő szoftverrel felrakható droid van rajta, de semmi nem javul, inkább csak romlik ugyanis mostanában ok nélkül is szokott melegedni. Ja természetesen mindig fliptokban és fóliában volt, és max az ágyra "ejtettem" le eddig, szóval még ez sem magyarázhatja az esetet. Neten, amikor utána olvastam ilyeneket találtam: [link]

2016. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!