Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 vagy S7 Edge?

Dikk kérdése:

Samsung Galaxy S7 vagy S7 Edge?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok? Miért?

2016. júl. 19. 23:13
 1/10 anonim válasza:
S7 edge az sokkal jobb es elegansabb
2016. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

s7

mivel az edge-hez macerás felrakni üvegfóliát

2016. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

S7 Edge.

Főleg a nagyobb akku, és kijelző miatt.

2016. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
+1 s7 a maceras tok miatt
2016. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
+1 s7 edge
2016. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
megjöttek a választópolgárok
2016. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na most nem lettem előrébb... Szerintem az edge-t fogom választani, a sima S7 pont úgy néz ki mint bármilyen középkategóriás Samsung, az edge legalább különlegesebb.
2016. júl. 21. 01:24
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Megjöttek az almafák lepontozgatni:)
2016. júl. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én az S7-et választottam, mert nem akartam 100 euróval többet fizetni azért a pár edge funkcióért, amit a legtöbb ember nem is igazán használ ki. Az egyetlen pozitívuma szerintem a nagyobb akkumulátor, viszont az én S7-em hétköznapi használat mellett 2 napot és 16 órát bírta legutóbb.
2016. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én maradok az S7 Edgenel. Kézre áll mondjuk nem egy gyerek kezebe valo nekik két kézzel kell tapicskolniuk a kijelzőt. Az Edge funkciora azt hittem felesleges most meg ha nem lenne rendesen hiányozna. Szóval Edge :) Bírom az olyan hozzászólásokat illetve értékeléseket ami kb a semmiről szól de azért megpróbálom leértékelni... Pl: Nehezen megy rá fel a kijelzőfólia Ezért választom a sima s7et Vagy Pl: Nem akarok többet fizetni érte 100 euroval XDXDXD En a helyedben dolgoztam volna még két napot sza.os 100 euroert es megvettem volna az S7-Edget ami igazán tetszik nekem.. S7-Edge sokkal nagyobb élmény!!! Alá írom hogy az akksija nem bírja úgy mint a sima S7nek hétköznapi használatban. De most őszintén melyik telefon nem bír ki 2-3 napot ha csak arra használod hogy felvedd és letedd a hivást napi max 5 ször 5 percre...(S7) Az is igaz hogy az S7Edget naponta toltom minden este de egésznap nyomom folyamat megy rajta a mobilnet mikor elerek olyan helyre akkor a wifi utkozben a gps egy ket fenykèp kattintás mikor epp nem piszkalnak viber face és barátai már indítom is a N.O.V.A.3-at vagy az RR3-at vagy a San Andreast mikor epp hogy tartja a kedvem. Szóval összességében A mérete design a plus Edge menu jah plusz hiaba ugyan az a cucc de ugyanolyan beallitasokkal tegyetek egymas melle egy S7-et meg egy S7-Edget kattintsatok a kameraval és meglátjátok hogy melyik a szebb:)

S7 Kicsiknek való az Edge meg nyílván nagyoknak :) Köszi és előre is bocs ha valaki magára venné...

2016. szept. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!