Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg melyik a legjobb...

Jelenleg melyik a legjobb androidos telefon? Melyiket ajánlanátok/vennétek meg? Vagy inkább iOS?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 12:51
 1/9 A kérdező kommentje:
WP kizárva, meguntam, hogy csomó alkalmazást nem támogat. Legtöbb jó alkalmazás androidra és ios-re jön ki.
2016. júl. 20. 13:03
 2/9 anonim ***** válasza:

Mennyi penzert?

40korul en a vetnee thort vennem, 55ert redmi 3prot, 75korul redmi note 3pro, vernee appolo lite, 100korul mi 4s v nexus 5x v g4,

120korul 1+ 3, mi5

2016. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az s7 edge-et ajánlom.
2016. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
100 körül érdekel. Ios-ről olvastam, hogy elavulhat a szoftver az appokkal együtt, mert az alma ilyen, de én hosszabb távra tervezném.
2016. júl. 20. 19:00
 5/9 Farkas Lacy válasza:
40%
Szia! 100 ezerbe mar belefér egy vadonatúj új 5s vagy használt iPhone 6. Az 5s is meg egy csoda jo gépezet, évekig nem részesülsz csalódásban, ha "karban tartod". Az iOS-ról csak annyit hogy sokkal stabilabb mint az android, (szerintem) kényelmesebb is, bár az androiddal szemben kevésbé szabható személyre. Nekem speciel pont elég (nem szeretem ha követnek) :)). Appokrol csak annyit, hogy bőven van választékod, es elég sok ezek között a minőségi is, gondolok kinézetre, használatra vagy hasznosságra, csak utána kell nézni hogy melyek azok. :)
2016. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Az 5s és a 6 is már nagyon regiek.
2016. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

OnePlus 2 vagy 3 vagy ha túl nagy a telefon, akkor OnePlus X.

Nekem 2-m van és nagyon szeretem.


Márkásabb telefont androidnál nem igazán ajánlok, mert ár-érték arányban nem feltétlenül érik meg az árukat.


Almát pedig azért nem ajánlok, mert sokkal szűkebbek a kereteid.


Ha geek vagy, akkor android.

Viszont ha szeretnél egy megbízható telefont és sok pénzed van, akkor pedig iPhone 6S vagy 6S+. Viszont ennél ne nagyon akard megváltani a világot, mert az alap community-s programokon meg 1-2 nevesebb játékon kívül semmit nem fogsz tudni felrakni, vagy ha úgy van, akkor meg is kell vedd az appot. :)

2016. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az előző kiválóan összefoglalta, de szerintem nem geek, mert akkor nem ide irogatna tanácsért
2016. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem "geek" kérdése, csak szeretném, hogy 2-3 normális app elmenjen rajt. iOS-ről hallottam, hoy elévül X év után oly annyira, hogy az alap appok sem fognak rajt elfutni, mert átállnak az új rendszerre. Ez igaz? Ha igy van, akkor hosszabb távon jobb lenne az android, annál nincs "tervezett elévülés".
2016. júl. 24. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!