Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissíthetem az android...

(b-_-d)KaKaS(b-_-d) kérdése:

Frissíthetem az android rendszert? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy Express telefonom, aminek az utolsó frissítése amit kiadtak rá az a 4.1.2 (Sammobile szerint).

De nem tudtam frissíteni a telefont a beállításokban.Amikor rámegyek a frissítések keresésére ezt írja: "Módosított eszköz, nem lehet frissíteni"

Lehet ezzel kezdeni valamit mégis? Mert két app szerint is bírná a 4.4-es frissítést.



2016. júl. 21. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Costume rom esetleg.

De úgyse tudod mi, meg hogy hogy, és csak elrontanád.


Talán ezért írja hogy módosított, mert rootoltad, csak lehet akkor se tudtad mit csináltál.

2016. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Odin a barátod :) azzal tehetsz fel 4.4 et akkoris ha rootolva van :)
2016. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
természtesen pontos tipusszám szerint keress rá az xda developers oldalán ott szoktak stock és custom romok lenni :) példa: GT-I9070 azaz S advence.
2016. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!