Jó ez a telefon?

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennék kíváncsi erről a telefonról: [link]

Van szerintetek erősebb ajánlat ebben az árkategóriában?


Előre is köszönöm a segítséget!



2016. júl. 21. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem igen.

Persze jönnek majd a Xiaomi-val hogy az jobb, de én ha xiaomi és motorola közül tudnék választani, az utóbbit venném.

2016. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
És igen megjöttek.. én igen is a xiaomi redmi 3prot ajánlom mert sokkal megbízhatóbb márka mint a motorola meg a mobil is joval jobb
2016. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán jó ez a Motorola.
2016. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyet akartam venni, először nem tetszett, aztán próbáltam megbarátkozni vele, néztem róla videókat és utána rájöttem hogy nem is rossz telefon, sőt nagyon is megtetszett, de aztán felhívtam a boltot hogy megrendeljem (már nem tudom melyiket, ahol olcsó volt és ingyen szállítottak volna) mert az ő oldalukon 16GB volt az árukeresőn meg 32GB. Végül kiderült hogy az árukeresőben volt a hiba és ez a modell csak 16GB-os, nem bővíthető úgyhogy végül valóban Redmi Note 3 Pro 32GB lett, az eustockról.
2016. júl. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 1/4


Azt vedd figyelembe hogy a Redmi Note 3 Pro egy 10-essel drágább.

2016. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, tudom. De nem is úgy értettem hogy vegyen azonnal olyat, csak leírtam hogy én is ilyen telót akartam venni csak az a 16gb nekem egyszerűen nem felelt meg és még jó hogy észrevettem az ellentmondást a két weboldal közt, különben most nem lennék valami boldog. De amúgy, hamár a kettő közt kell választani akkor szerintem egy 50k-s tételnél, nem az a 10k a fontos, ha cserébe kapsz +1gb ramot, 32gb tárhelyet, 2x erősebb CPU-t ...stb ezek fontos momentumok jövőtállóság szempontjából is.
2016. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*forint
2016. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 23. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!