Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok maximum 100 ezerig?

Figyelt kérdés

Windows phone-m van, ezért azt nem is szeretnék, mivel alig van rá alkalmazás.


Ismerősömnek volt egy LG-je összevissza akadozott, úgy hogy én már nem bízok benne. Szóval azt se akarok.


Legfőképp Iphone vagy Samsung.



2016. júl. 22. 02:01
 1/4 anonim válasza:

Az LG-k sem rosszak, lehet olcsóbb fajta volt, vagy túlhasználta, rég frissítette.


Én a htc-t preferálom desire / one szériát. Samsungot mindenhol látni, és a legtöbb egyforma. Az iphone nekem túl trendi de ezt személye válogatja.


Szerintem vegyél egy 1 / 2 éve kiadott telefont, ami annak idején csúcskategóriás volt. Azokat kaphatsz már 50-70k-ért is. (pl HTC one m8)

2016. júl. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a nexus 5xet, redmi note 3prot vernee appolo liteot, LeTv 1prot LeEcoLe Max2ot, Mi4st ajánlom samsung nekem ennyi pénzért ingyen se kéne iphone ennyiért még csak 5s van ami mégnagyon nem ér még 100ezret
2016. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lg-t ne, g3-am van és nagyon nem szeretem.

Samsung galaxy a5, huawei p9 lite, iphone 5s ennyiért megéri:)

2016. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A5 es az 5s szerinted megerik az arukat?????????? XD
2016. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!