Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum 80. 000-em van telefon...

Maximum 80. 000-em van telefonra jelenleg. Mit ajánlotok? Esetleg spóroljak még?

Figyelt kérdés
Olyan telefon kell, aminek jó a kamerája (mindkettő), nem túl törékeny (!), nem szaggat, 2 évig is kibírja. Javasoljatok valami jót, nagyon nem tudok dönteni.
2015. dec. 26. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell tovább spórolnod, ennyiért egy csomó szuper telefon van! Nekem például Huawei Ascend P7 van, és nagyon jó mindkét kamerája, sose szaggat, és bár nem túl magasról, de párszor már leejtettem véletlenül, mégsincs semmi baja! De ezen kívül szerintem szintén nagyon jó még a Huawei P8 Lite, Sony Xperia M4 Aqua, Samsung Galaxy A5, LG G3, Lenovo P70, Meizu M2 Note, Doogee F5, vagy Lumia 830

Esetleg ha csak egy kicsivel feljebb mész, 86 ezerért Sony Xperia Z1 is nagyon szuper, tehát van bőven választék.

2015. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!