Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi töltést után kezd el...

Mennyi töltést után kezd el romlani az akkumulátor?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint 2 éves a telefonom ( Doogee DG550)

Az aksija viszont szinte rögtön lemerül. Csinál olyat is, hogy 60% körül egyszerűen csak kikapcsol, majd ha kiveszem az aksit és visszateszem akkor megy egy darabig, majd újra kikapcsol.

Kicsit meg is van "duzzadva" az aksi.


Rendeltem már hozzá újat, de mivel kínai teló, így ebay-ről legjobb esetben is 2 hét mire megjön.


Mennyit szoktak bírni átlagban az aksik ?


2016. júl. 23. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nekem is Doogee telefonom van nekem is könyen merül én úgy szoktam megerösiteni hogy felteszem töltöre és 3-4 napig folyamatosan töltöm és nem használom addig a telefont. Én is most rendeltem aksit mer idegesit hogy ilyen gyenge de én elötte mielött használni fogom az uj aksit 3-4napon át tötlöm majd
2016. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor kb ennyi az aksi tartóssága..

Nem baj, Decemberben lejár hűségidőm, és hozok ki egy normális telefont.

Köszönöm a választ.

2016. júl. 23. 16:33
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Általában kb. 1000 töltési ciklus. De ez függ az akku minőségétől, az akkukezeléstől stb. is...
2016. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát annyi szerintem már megvolt.

Köszönöm a választ.

2016. júl. 25. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!