Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 650 vélemények?

Lumia 650 vélemények?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A 650 és az 550 már alapból win 10-es, de ezeken nincsenek is annyira problémák vele, az inkább a régebbi készülékeknél fordul elő.
2016. júl. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen,csak arra használtam,hogy szivassam a matek tanárom, messenger,fb, zenehallgatás,bőven elég volt.
2016. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Csatlakozzatok ebbe a Windows Mobile os csoportba.Nagyon segítőkész emberek vannak!!! [link]
2016. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

de jó, köszi! :)


az mennyire igaz a 650-ről, hogy nem igazodik rendesen a hátlap?

2016. júl. 26. 19:39
 15/16 anonim válasza:

Tapasztalatom van a Lumia 650-hez

Jelenleg is ez a telefonom van es a velemenyem nagyon pozitiv

Igen, az aruhaz tenyleg hianyos de az alap alkalmazasok megvannak es kibirhatoak a hianyok

A hatlap viszont ha jol ra van pattintva akkor csuszkal talan 1mm de ez csak akkor veheto eszre ha a kezedet elkezded rajta csusztatni egyebkent eszerevehetetlen :)

2016. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
idő közben én is megvettem és egyáltalán nem bántam meg :) jó kis telefon és nagyon szép. a hátlapot meg nem lesegetem :D amikor beleraktam az sd kártyát, akkor kellett levennem. annyi volt a "baj", hogy nagyon nehezen tudtam visszapattintani, féltem, hogy eltöröm. de szerencsére nem volt gond :)
2016. aug. 17. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!