Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SDHC kártya hiba. Hogyan...

SDHC kártya hiba. Hogyan javítsam?

Figyelt kérdés
Van egy SDHC kártyám,eddig használtam a telefonomban kb.fél évig.Ma ahogy bekapcsoltam,azt írta a telefonom,h meghibásodott SD kártya,cserélje ki.Próbáltam újraindítani is,de ugyanezt írta ki... HA számítógépbe teszem,akk kb.1 perc után lecsatlakozik. Lehet vele valamit csinálni?

2016. júl. 24. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ma egy class 10-es kártya 32gb-al is max 10 ezer ft, de pl emagon most van 7 ezerért kiszállítással Class 10 UHS 3, szóval nem éri meg megjavíttatni, ha egyáltalán van olyan szervíz ami ezzel foglalkozna.


Formázd le, ha nem jó vegyél másikat.

2016. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,h drága lenne.Hanem a fájlok amik rajta vannak,pl.képek fontosak lennének.Formázni nem tudok,mert egyből lecatlakozik :(
2016. júl. 24. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát egy fájlmentés elég drága. Több mint egy új kártya ára, és persze nem lesz használható a rossz kártya, és a siker se 100%-os. Kb 10-15.000 ft körül van.


Írd be a Google-be hogy "adatmentés"

2016. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!