Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Huawei p8 lite vagy huawei y6 pro?

Figyelt kérdés

Több mint 2 év után leváltom a mostani telefonomat, és ezeket nézegettem, csak nem tudom, hogy melyiket válasszam.

Fontos hogy jól bírja az akku, mert sokat utazok elég messzi helyekre, ezért is gondolkodom az y6 proban. Az is nagy előny ha szép képeket csinál. Viszont én nem szoktam játszani telefonon, meg semmi komolyabb dolgot nem csinálok rajta. Az is jó lenne, ha másfél-2 év után nem tenné tönkre az idegeimet mint a mostani samsungom.



2016. júl. 25. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
P8 lite
2016. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nagy aksi kell akk redmi 3pro de ezek kozul ink a p8lite de annak borzaszto az aksija
2016. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!