Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanátók galaxy...

Melyiket választanátók galaxy S7 vagy S7 edge?

Figyelt kérdés
És ha kérhetném indokolnátok a válaszotokat.
2016. júl. 25. 14:03
 1/5 duckloadQa válasza:
100%

edge

Szerintem sokkal szebb, nagyon teszik a lekerített kijelző.

Szóval nekem esztétikailag jobban be jön.

Ilyen minőségben már nekem csak a vizuális dolgok a szempontok.

2016. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:
S7, mivel az kisebb.
2016. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
S7 mert az edge-ről levállik a védőfólia. :/
2016. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy válik le, csak nem 500ft-ost kell venni.

Vagy Flip tok és meg van oldva.


Edge jobb, hisz ha ennyi pénzt kiadsz rá, akkor már egy kicsit többet, és kapsz egy lekerekített kijelzőt, jobban is néz ki.

2016. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En nem rajongtam a kerekített kijelzőért de mikor a szolgáltatónál összehasonlítottam a kettőt külsőre élőben az s7et tettem is vissza a helyére és az Edge maradt a kezemben. Sokkal jobb a fogása mint a sima s7-nek az edge egy külön opció a telefonban amit elég rendesen kihasználok és ha nem lenne ez az Edge a telón akkor eleggé hiányozna kamerában is veri az Edge a sima 7et elméletileg ugyanaz a cucc de ott a kézben ugyanazokkal a kamera beállításokkal szebb képet csinál jah és persze nem utolsó sorban láthatóan és érezhetően nagyobb a kijelzője. Ez jól kézre áll persze nem egy 14 éves gyerek kezében mert neki még ugye két kézzel kellene kapaszkodnia bele. Bármilyen játékot rátelepítessz mindegyik futni fog rajata fullon maxon ki hogy hívja. Mivel nagyobb a kijelző így élvezhetőbb is mint az s7-en bár ezt a részt kihagytam a vásárláskor viszont a filmet azt nem ès sokkal jobban tetszett az edge. Szóval szerintem Samsung Galaxy S7Edge.
2016. szept. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!