Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok, illetve honnan...

Németh László68 kérdése:

Hol találok, illetve honnan lehet, AKAI telefonhoz kijelző védőfóliát?

Figyelt kérdés
AKAI PH-8450 4,5"QC telefonomhoz szeretnék rendelni kijelző védőfóliát, de már az összes szememet kilestem, és a fél délutánomat leültem, itt a számítógép előtt, de nem találtam sehol sem, egyetlen egy oldalon sem . Csak az AKAI GLORY típusokhoz . Ebben szeretném kérni a segítségetek, vagy ötletetek, mert már nagyon nagy ütésveszélynek van kitéve, ez a szerencsétlen számítógép !! Segítő válaszotok előre is nagyon szépen köszönöm ! Nagyon nagy tisztelettel, és üdvözlettel : Laci

2016. júl. 25. 18:43
 1/2 anonim válasza:
Nekem is AKAI telefonom van, én vágható fóliát vettem rá, azt ott az üzletben ráméretezték.:)
2016. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nincs külön Akai fólia 4 colosra valót vegyél. Vágni akkor is kell
2016. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!