Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet tönkretenni egy...

Hogyan lehet tönkretenni egy mobil akkumulátorát?

Figyelt kérdés
Milyen egyszerű módszerrel lehet tönkretenni egy mobil akkumulátorát, hogy külsőleg semmi nyoma ne legyen úgy, hogy nagyon rosszul vagy egyáltalán nem működik?

2016. júl. 25. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csontig merítés és úgyhagyás sokáig
2016. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vízbe teszed
2016. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Belehajítod a Dunába, lehugyozod, szét**szod egy kalapácsal stb.
2016. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs a leírást nem néztem
2016. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a célod vele?
2016. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, új telefon kéne a szüleidtől és ezt találtad ki?
2016. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Védelmek minden próbálkozásodnak keresztbe tennének.
2016. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém úgy ment tönkre(Sony Ericsson W200i), hogy vettem magamnak egy üdítőt, és megálltam inni, kb. 5 perc múlva meg észre vettem, hogy csöpög a táskámból a víz. Megijedtem, hogy mi ez, tán csak nem esik az eső, de attól még jobban, hogy elázott a táskám, mert figyelmetlenül raktam rá a kupakot a palackra. Ezáltal eláztak az irataim, és a telefonom is tönkrement. Az akkori munkahelyemen szétszedtem, megpróbáltam összerakni, bekapcsolni, de hiába. Haza felé menet beugrottam a szervízbe, és ott megmondták, hogy 4000 Ft-ért vállalják a javítást. Én ebbe nem mentem bele, és másnap munka után vettem az Árkádon belül a Média Marktban egy Nokia c1-01-es telefont.
2016. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!