Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki mit gondol a windowsos...

Ki mit gondol a windowsos mobilokrol? Szerintetek jok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

nem

vagyis jó lenne ha nem hátrált volna ki mindenki a rendszer mögül

2016. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 évig használtam, nagyon jó rendszer, kár hogy magára hagyták mind a Microsoft, mind a fejlesztők, mert óriási lehetőségek lettek volna benne. Nagyon szerettem, de sajnos több alkalmazásba is belefutottam ami csak iOS/Android -ra jött ki, pl utalásokat lebonyolítható banki programok. 2 év után iOS-re váltottam.
2016. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogyan írták, jó lenne, de sajnos már senki sem fejleszt rá.
2016. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Emberek ***** válasza:

Alapjáraton én nagyon szeretem a Windows alapú mobilokat, 2 és fél éve nyúzom már őket. Kezdtem egy 925-tel, és most egy 830-am van Windows 10 Mobile rendszerrel, és azt kell mondjam nagy lehetőséget látok benne. Ez nem elfogultság, hanem tény. A Microsoft nagyon igyekezett a 10-zel felzárkózni a vezető mobil operációs rendszerek mögé, ami rendszer szinten itt-ott sikerült is. Alkalmazások terén viszont kicsit más a helyzet, ugyanis elég kicsi a store kínálata. Nekem is hiányzanak olyan alkalmazások, mint pl a bankok mobilalkalmazásai (tisztelet a kivételnek). Mást nem nagyon tudok megemlíteni hiányosságnak, mivel minden másra találtam hivatalos, vagy nem hivatalos alternatívát, és a youtube-on, a mail-en, és az asztali böngészőn kívül, semmi más Google-s cuccot nem használok (többek között azért sem, mert nincs Windows-os telefonokra semmilyen google app).

Visszatérve, hogy jók-e a telefonok, igen jók. Van potenciál a cross platform-ban (amit ugye az Apple is használ már). Ezen kívül rengeteg mindent megtett a Microsoft, hogy támogassa a fejlesztőket a saját rendszerén. Elindította a Project Islandwood-ot (iOS bridge), amivel az iOS-es appokat lehet portolni Windows-os mobilokra. Mindezek mellett felvásárolta a xamarint, amivel pedig egyszerűbbé vált Androidra, iOS-re, és Windows-ra az egy kalap alatt való natív appok fejlesztése.

[link]

A végére kicsit eltértem a témától, de összességében, ha a fejlesztők felfigyelnek a rendszerre, akkor ebből még valami nagyon ütős is kisülhet

2016. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos kihalt az a platform, de ettől függetlenül én még mindig szívesebben vennék egy lumia 550et mint egy noname semmirevaló olcsó androidot.

Egyébként jó alternatíva lehetett volna az Android helyett mert így csak Android van...meg persze az iOS csak azzal az a gáz hogy iPhone telefonokon fut csak(ez eddig telejesen ok de), azok meg jellemzően olyan drágák, hogy akkor már veszek S7 edget ès még mindig jobban jövök ki. Szóval így már megint szinte csak Android van, mint választási lehetőseg.

2016. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A legrosszabb rendszer! Nekem volt már mindenféle oprendszeres telefonom, de a Lumiától szabadultam meg a leghamarabb. Valóban alig van rá alkalmazás, és most már hivatalos, hogy halott rendszer. Mondjuk nem is csodálkozom rajta, mindig is messze el volt maradva a többitől. És még sokan mások is így gondolják, nem véletlen, hogy alig veszi valaki.
2016. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!