Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség, eltűnt a telefonomró...

Segítség, eltűnt a telefonomról MINDEN, ami rajta volt az SD-kártyámon! Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés

A lényeget igazából leírtam :(

Használt telefon, kb egy hete van meg, de nem hiszem hogy azzal lenne a probléma. Vagyis, remélem. Csinált ma egyszer olyat, hogy magától újraindult, pedig hozzá sem értem már órák óta, csak pont itt volt előttem és láttam.

Aztán most pár órára rá megnéztem, és nincs rajta meg semmi, ami az SD-kártyámon volt.


Mitől lehet ez? :( Mit tegyek? Igazából "csak" képek és zene volt, de akkoris... :(



2016. júl. 26. 20:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Vedd ki a SD kártyát, hagyd úgy kb. 10 percig kint, majd tedd vissza és indítsd újra a telefont. :)
2016. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nemhiszemel... hihetetlen :D

Használt telefon, ugye. És mivel ez az ötlet most nekem is eszembejutott, kivettem az SD-kártyát. Csakhogy! A kártya mellett ott volt beszorítva egy törött (!) simkártya-darab is.

Nem tudom anélkül visszarakni az SD-kártyát, azzal együtt pedig logikus, hogy nem merem..és nem is akarom. Lehetett emiatt?

Másik telefonba is beraktam az SD-kártyát, ott is azt írja, hogy nincs rajta semmi. Lehetséges ez? Mit tegyek??

2016. júl. 26. 21:09
 3/4 anonim válasza:
100%
Mindenképpen vidd be a szolgáltatódhoz. Ott biztos megtudják oldani anélkül, hogy tönkremenne a kártya.:)
2016. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségedet! :) Megoldódott szerencsére! :)

Felpontoztalak :)

2016. júl. 29. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!