Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2-ről szeretnék váltani....

LOWRIDER14 kérdése:

LG G2-ről szeretnék váltani. IPhone 5s, vagy Samsung Galaxy A5 (2016)?

Figyelt kérdés

Másfél éves LG G2-es telefonom van.Különösebb gondom nincs vele,de szeretnék már egy korszerűbbet.

Gondolkodtam az IPhne 5s és a 2016-os Samsung Galaxy A5 között.

Az Iphone-t azért szeretném,mert sokan mondják,hogy jó telefon,és sokáig bírja az IOS. Viszont az 5S sem mai telefon már,és félek megvenni,mert boltban azt mondták elavult és 1 éven belül bedöglik,és max telefonálásra tudom majd használni.

Az A5-öt azért szeretném mert számomra olcsó a teljesítményéhez képest,viszont android,amiről szintén másfél-két évet garantálnak,mert belassul,lefagy,stb.

Segítsetek!Ti melyiket vennétek meg?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 28. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Komolyan a jó G2-őt lecserélnél erre a két hulladékra?


Az 5s egy kicsi vacak, akkor már Iphone 6, a Samsungot meg dobd az első kukába.


Váltsd le inkább G4-re, sokkal jobban jársz vele, mint a fent említett készülékekkel.

2016. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló kissé sarkosan fogalmazott, de az tény, hogy sztem egyikkel se lennél sokkal előrébb. Az 5S azért bedögleni nem fog 1 éven belül, még legalább egy évig, de inkább kettőig várhatók hozzá iOS frissítések, az A5 (6) meg nagyjából egy szinten van a G2-ddel, talán az AMOLED kijelzőtől eltekintve. Én nem cserélnék ilyenekre a helyedben, inkább valami újabb/felsőbb kategóriás darabra. Ha a pénz probléma, akkor gyűjts még kicsit, kibírod addig G2-vel.
2016. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem fair összehasonlítás.

Az 5S 2013-ban jelent meg,de te mégis egy szintre sorolod egy 2016-os készülékkel.

Vegyél egy i6-ot vagy 6S-et,ezek mindegyiknél jobbak.

Azt viszont kihangsúlyozom,hogy ha nem használtál még iOS-t,akkor próbáld ki,mert bármennyire jó nekem,neked viszont nem biztos hogy tetszeni fog pár dolog miatt.

Androidos telefonból a Samsungot nem ajánlom.Abból a Nexusok jók(referencia telefon).

iphoneból pedig igazából 5S-től felfele mindegyik jó,szóval nagyon mellényúlni nem tudsz.

Döntsd el,hogy android vs iOS,és meg is van a kérdésedre a válasz.

2016. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló:Gondolkodtam G4en is,de azzal az volt a gondom,ha már 3GB ramot beleraknak,akkor abbol ne csak egyet használhassak már fel.Valamint az én kezembe már nagy lenne az 5,5"
2016. júl. 30. 08:09
 5/12 A kérdező kommentje:

Mivel IOS-em nem volt még,ezért gondoltam az

5sre,mert ha ne tetszene az IOS,akkor inkább csak egy 100asom menjen el,mint 200+

2016. júl. 30. 08:12
 6/12 A kérdező kommentje:

+ egy 2-3évig nem költekeznék nagyon sok pénzt,mert jogsira és kocsira szánnám majd,amit gyüjtök,de most,ballagás után új suliba szeretnék egy újat,mert az 5s külsőre irtó

Jól néz ki,és belsőre sem rossz,

2016. júl. 30. 08:17
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen,egy szintre hoztam a 2készüléket,mert az IPhone a 3éves telefonjaival is veri a maiakat.

Ezért is gondoltam,hogy olyat veszek.

Mindenki dicséri(legalábbis akiket eddig megkédeztem)és úgy gondoltam,adok neki egy esélyt.

2016. júl. 30. 08:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,menj be valahova,nyomkodd.Nézz neten teszteket.Ha tetszik,akkor nyugodtan megveheted a legújabbat.5S már nem sokáig kap támogatást,ezért is vennék a helyedbe minimum egy i6-ot,de inkább 6S-et(nekem is 6S van)
2016. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az mit jelent,hogy "nem kap támogatást" ?
2016. aug. 1. 02:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudod lefrissíteni az adott legfrissebb szoftverre.

pl.iOS 10-et nem kapja meg,azaz az elérhető legújabb szoftver az adott készülék számára a jelenlegi iOS(9.3.3) lesz.

2016. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!