Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2-ről szeretnék váltani....

LOWRIDER14 kérdése:

LG G2-ről szeretnék váltani. IPhone 5s, vagy Samsung Galaxy A5 (2016)?

Figyelt kérdés

Másfél éves LG G2-es telefonom van.Különösebb gondom nincs vele,de szeretnék már egy korszerűbbet.

Gondolkodtam az IPhne 5s és a 2016-os Samsung Galaxy A5 között.

Az Iphone-t azért szeretném,mert sokan mondják,hogy jó telefon,és sokáig bírja az IOS. Viszont az 5S sem mai telefon már,és félek megvenni,mert boltban azt mondták elavult és 1 éven belül bedöglik,és max telefonálásra tudom majd használni.

Az A5-öt azért szeretném mert számomra olcsó a teljesítményéhez képest,viszont android,amiről szintén másfél-két évet garantálnak,mert belassul,lefagy,stb.

Segítsetek!Ti melyiket vennétek meg?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 28. 11:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam.

De szerintem az annyira nem nagy gond ha nem lesz rá meg,mert általában a frissítésekről mindig lehetett valami rosszat hallani.

2016. aug. 2. 08:11
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát ha neked nem baj,hogy nem naprakész szoftvert használsz,akkor használd a régebbit.

Én szeretem kihasználni a frissítésekkel járó előnyöket.

Én azt mondom,vegyél iPhone SE-t.Ha már 2016-os telefont hasonlítasz egy 2013-as telefonhoz..Nem fair.Továbbra is azt mondom,hogy jó az 5S,de már nem kap sokáig támogatást,max.pár évig.Az SE viszont még 5 évig is kaphat,vagy akár tovább.

2016. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!