Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone iclouddal ez hogy van?

Iphone iclouddal ez hogy van?

Figyelt kérdés

vásárolnék használtan egy 5s-t

a képernyőm a "hola" vagyis helló felirat van

Akkor az kivan lépve iclouból, mindenből?

Miután én létrehozok majd egy appleID-t betudok vele jelentkezni, és nem lessz letiltás?

És tudom-e majd szinkronizálni az itunes-sel? /első iphone h**ye vagyok az ilyenhez, azért kérdem meg



#Apple #iPhone #iCloud #5S #icloudzár #holla
2016. júl. 28. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, a Hello felirat akkor jelenik meg, amikor nincs beaktiválta a telefon (csináltak egy visszaállítást a készüléken). Az aktivációt végig kell csinálni, és ha Apple ID-val van védve, az csak akkor derül ki, amikor az internetre csatlakozik a készülék, és kéri az Apple ID-t. Ugyanekkor derül fény arra is, hogy nem függő-e, illetve nincs letiltva. Tehát iPhone-t (meg úgy általában, bármilyen telefont) használtan csak akkor, ha ott, az eladó jelenlétében be tudod aktiválni a készüléket a saját SIM-eddel. Ezenkívül legyen róla adásvételi, tanúkkal, mindennel, mert még így is lehet lopott a telefon, és nem árt, hogy papírod van róla, hogy jóhiszeműen vetted meg.
2016. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ezért nem utalok előre :D

akkor elküldi, és ha betudom állítani az én fiókomat, és előjön a normál kezdőképernyő, ami feloldásnál jönne akkor biztosan kivan lépve az icloudból?

2016. júl. 28. 18:10
 3/7 A kérdező kommentje:

vagy az mit jelent, hogy a SIMemmel?

SIM kártyát bele kell rakni, és csak utána derül ki, hogy icloud zárva van-e?

Ha nem rakok még bele egyelőre SIM-et akkor nem derül ki,hogy zárolt-e?

2016. júl. 28. 18:11
 4/7 A kérdező kommentje:

és IMEI checkkel meglehet-e ezt nézni?

ha az azt írja, hogy ok, akkor tuti nem lessz vele baj?

2016. júl. 28. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a kezdőképernyő bejött, akkor már okés vagy.


A saját SIM azért kell, hogy biztos ne más hálózattól függő telefont vegyél.

És igen, bele kell tenni a SIM-et, hogy kiderüljön.

IMEI check tudtommal ezt nem mutatja meg.


Azt mondjuk továbbra sem értem, hogy akarod ezt az egészet megoldani postán. Az ember postára adja, te meg becsszó alapon kifizeted, ha sikerült beaktiválni? Mert ő így pontosan annyira kockázatos helyzetben van, mint te, ha előreutalnál.

2016. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kifizetem a felét

kérek IMEI-t leerrenőrzöm

mondom, hogy állítsa be a telefont vagyis a kezdeti lépéseket

lépjen ki az icloudból /képpel igazolja/

megjön, nyomok rá egy gyári beállítást

és ha működik, akkor küldöm a másik felét

Mert elég olcsón hozzájuthtok

Ha meg szar lessz, akkor is én jártam jól, mert alkatrésznek még így is megérte nekem :)

2016. júl. 28. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Így már értem. Sok sikert!
2016. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!