Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hozzá lehet valahogyan férni...

Hozzá lehet valahogyan férni a belső tárhelyhez anélkül, hogy bekapcsolnám a telefont, vagy mondjuk csak nem szokványos értelemben lenne bekapcsolva?

Figyelt kérdés
A nem szokványos értelemben alatt azt értem, mint mikor valami gáz van, nem fogad el jelszót stb stb.... Nálam pontosabban a kaspersky anti-theft funkciója miatt van ez, mivel fényképet készítettem a telefont éppen használó emberről és ugye le is zárja ilyenkor a képernyőt a vírusirtó. Nos adódik a probléma, hogy nem tudom beírni a feloldó kódot a telón mert újraindul a telefon mielőtt ezt megtehetném. És minden alkalommal. Még a wifinek sincs ideje bekapcsolni. A lényeg, hogy ilyenkor lehet olyat, hogy bekapcsoláskor bizonyos gomb kombinációkkal előhozhat az ember 5 (asszem annyi) alapvető parancsot amik közül lehet választani. Közöttük van a hard reset. Így tulajdonképpen az "android rendszeren kívül" gyárira visszaállítod a telót. Én hasonlóképpen gondolom a "nem szokványos értelemben" dolgot. Lehet valami ilyesmit, vagy van program ami kikapcsolt telefon belső tárhelyéhez is hozzáfér? Kéne, mivel számomra fontos adatok vannak a telefonomon. Bár ezek egy részét átmentettem gépre még nem is olyan rég, de nem gondoltam volna, hogy ilyen előfordulhat (kiemelném, hogy kíméletesen használom a telefonokat ezért voltam biztos a dolgomban) és tulajdonképpen elő se kellett volna ilyennek fordulnia, hisz nem az én hibámból történt ez. Samsung Galaxy S3 Neo telefonról lenne szó android 4.4 mellett.

2016. júl. 28. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy sima soft reset nem segít? Esetleg vedd ki az aksit 10-15 percre és utána próbáld.
2016. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahh olyan makacs ez a szemét hogy semmi. Csak a hard reset segítene, mármint az tudomásom szerint.
2016. júl. 28. 21:06
 3/3 Boda Gergő ***** válasza:
Egyes telefonok recoveryje támogatja az mtp módot, azokon a bekapcs +hangerő le gomb után a recoveryben hozzá lehet férni. Bár ezek általában távol keleti márkák: pl Xiaomi, Dodgee, Navon egyes telefonjai.
2016. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!