Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltőkártyás telefonra...

Feltöltőkártyás telefonra hogy lehet mobilnetet szerezni?

Figyelt kérdés

Feltöltőkártyát használok (Telenor) mert nem telefonálok annyit hogy megérje egy havidíjas előfizetés, de kezd zavarni hogy nincs mobilnetem, nem mintha olyan sokat használnám csak néha jól jön ha van.

Azt mondták lehet úgy mobilnetet venni mint pénzt tölteni a telefonra (remélem érthető mit akarok mondani) de mindenki ennyit tud és hogy hol/hogyan/merre kell ilyet intézni arra már csak az a válasz hogy "nem tudom nézz utána".


2016. júl. 28. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Vodafoneos vagyok, ott van ilyen lehetoseg. Szerintem minden szolgaltatonal van, kerdezd meg az ugyfelszolgalatot
2016. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért mondja mindenki hogy nézz utána mert így van.A hol/hogyan/merre kérdésre pedig a helyes válasz nem fogod elhinni de a Telenor honlapján.Fél perces keresgélés után te is megtaláltad volna ha vetted volna a fáradtságot.


[link]


Amúgy van olyan kártyás csomag ami tartalmaz internetet de természetesen ez ugyanúgy ott van a szolgáltató honlapján.


[link]

2016. júl. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!