Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van, egy Samsung Galaxy...

Van, egy Samsung Galaxy Express Telefonom (GT-I8730) És Pokémon Go-zni szeretnék, de Az Android verzióm 4.2-s Help?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy Samsung Galaxy Express Telefonom (GT-I8730) és A Pokémon Go nevezetű Játékkal szeretnék játszani, csak 4.2-es az androidom, hogy tudnám megoldani? Esetleg a cyanogen modhoz ért valaki? Én nagyon nem értek ezekhez.. :D Valami jó android kéne rá :D

2016. júl. 28. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg 2GB ram is kéne hozzá. Hiába oldod meg szoftveres oldalról a kompatibilitást, ha hardveres oldalról nem lesz jó.
2016. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem... Akkor meg,se próbálom :c
2016. júl. 29. 10:45
 3/7 Hegedűs Andris válasza:

[link]

Ezzel a verzióval tudsz jàtszani àllitolag 1gb ram elég hozzà meg àllitolag 4.2es androidon is elfut ez a verzió eddig még 4.3 rendszeren probàltam ki és jól fut a jàték.

2016. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise válasza:
Próbáld ki és kiderül.
2016. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akar működni... Azt irja, Update to continue, Frissits a folytatáshoz :c
2016. aug. 13. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán lesz az új verzióhoz is ilyen módosított változat, mert nekem ment 1GB rammal és 4.2-es droiddal amíg nem jött frissítés.
2016. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4.2 android + 1 GB ram-os telóra engem is érdekelne.....
2016. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!