Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon hogy...

Androidos telefonon hogy lehet beállítani hogy a telefon ne az sd-re mentse a letöltött alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 GB helyet vesz el az sd kártya szabad területéből,miközben a telefon saját memóriájában majdnem 10 GB szabad hely van még. Az alkalmazásoknál ha megnyitom azokat az appokat amik sd kártyán vannak (5 db), ott csak olyan opciót ajánl fel érthetetlen és teljesen illogikus módon, hogy "másolás az sd kártyára". Arra gondoltam esetleg azt lehetne tenni,hogy törlöm ezeket az alkalmazásokat,és utána be kellene valahol állítani a telefont hogy a saját memóriája legyen az alapértelmezett tárolási helye a letöltött alkalmazásoknak,majd újra telepíteni. De ez utóbbit sem találtam meg hogy hol lehet beállítani.
2016. júl. 29. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen telefonod van neked ami a micro sd kártyára tölt?:O


Alapból én egy ilyet sem ismerek, csak root után lehetséges ez bizonyos programokat használva.

2016. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez gyári készülék garanciával, egy Lenovo P1m típus. Semmi bajom vele, mert gyors, szép, és sokoldalú, de ez az egy nagyon bosszant. Ha most letöltenék még vagy 10 alkalmazást, akkor élből vegyek nagyobb sd kártyát csak azért hogy használni tudjam azokat?
2016. aug. 1. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg kell hogy legyen valahol ilyen beállítás, de tudod kismillió android-módosulat létezik még akkor is ha csak a hivatalosakat számoljuk, szóval az hogy android ebben az esetben nagyon kevés információ. Ez alapján annyit tudok hogy kell hogy legyen ilyen beállítás, ha már tud olyat hogy Extrenal memre(SD) pakol, akkor Internal memre(belső) is tudnia kell. Talán a Storage(ha magyar akkor: Tárhely vagy valami ilyesmi lehet) fele lehet. Át kellene nézned a telefon beállításait.
2016. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már bejártam szerintem az összes almenüt meg ilyeneket, a tárhelynél is, de nem találtam olyan opciót. Sőt a tárhelynél az alapértelmezett mentési helynek a belső tároló van kijelölve. De gondolom -ezek szerint- ez csak a file-okra érvényes, az appokra nem.
2016. aug. 1. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!