Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan vegyem meg a Xiaomi...

Honnan vegyem meg a Xiaomi Note 3 pro-t?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy vegyem meg Magyarorszagon drágábban, vagy rendeljem le kínából. Szlovakiaban van ismerősöm, aki 240ért két eves garanciaval tud hozni, de az alin 150euró ugyanaz. Szerintetek? Az nem baj, hogy ha tobbet kell rá várblni, mert szeptemberben lenne rá csak szükség.

2016. júl. 29. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az [link] oldalon rendeled, akkor normális magyar garanciát kapsz. Ha ez nem jó, akkor:

Az Alit kerülném, túl sok a link eladó, nem biztos, melyik verziót kapod (támogatot frekvenciák) és milyen szoftver lesz rajta. Inkább a nevesebb boltokat nézd: Geekbuying, Banggood, Gearbest, Tinydeal, Tomtop stb. Ezek korrekten kezelik az ügyfelet. A kínai szállítás hátránya, hogy vámköteles lesz, azaz fizetned kell a sarcokat. Keresd a kínai kereskedők európai lerakatait, ahonnan rendelve az uniós szálítás miatt nincs vám és áfa fizetési kötelezettséged.

2016. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali! Én most rendeltem be AliExpressről, rengetegen rendelik ettől az eladótól. Szállításnak válaszd a "sellers shipping method"-ot (16$ asszem) és vám nélkül fog jönni a cucc, mert angliában asaját vámtisztjük megfizeti érte a vámot. :) Bontatlan, gyári csomagolásbna jön, kínai ROM lesz rajta, de kb 3 perc rátenni a Globalt, amin nincsenek kínai appok és van benne gapps.


[link]

2016. júl. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy neked Note 3 kell, de valszín. árul az eladó azt is. Ha kell segítség, írj üzenetet nyugodtan :)
2016. júl. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!