Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Google Play szolgáltatáso...

Ha a Google Play szolgáltatások túl nagy, mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés

Elég szerencsétlenül választottam telefont, így 1,7GB belső memóriám van csak. (Sony Xperia E3) Alig tettem fel 1-2 alkalmazást, és már nincs helyem. Hiába van 8 GB-os SD kártyám, a telefonra is ment. (Csak az APK fájlokat lehet a külsőre áttenni.)

A Google Play-szolgáltatások 800 MB! Mi történne, ha törölném belőle az adatokat, vagy ha visszaállítanám egy előző verzióra? Többé nem futnának adott alkalmazásaim?

Köszi!



2016. júl. 29. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is folyamat torlom a google play szolg. data/cache/adat szarjait, hátrányt nem tapasztaltam sosem.
2016. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is a gyári van, nem frissitem.
2016. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Google Play, és a Google Play - szolgáltatások automatikusan frissül, így hiába állítod vissza, ugyanúgy lefrissülne a legújabbra.

Inkább a gyorsítótárat törölgesd néha.

2016. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!