Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem vagyok 18 éves rendelhe...

Ha nem vagyok 18 éves rendelhetek sim kártyát Vodafonetól?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék szolgáltatót váltani, de azt mondták, hogy csak, akkor ha elintézem magamnak. 13 éves vagyok. A Vodafone oldalán láttam, hogy onnan lehet sim kártyát rendelni, de nem tudom, hogy mit tegyek.

2016. júl. 29. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
egyszerűbb ha leveszel egyet a tescoba a polcról, kb ezer ft. azt telefonon keresztül lehet regisztrálni, majd 3 hónapig használható. Közbe postai úton levélben küldenek egy kódot, azzal lehet véglegesiteni. add meg az adataid és a pontos cimed
2016. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. júl. 29. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
viszont az problémás ha nincs még személyid, akkor sajnos a szüleid kérd meg hogy regisztráljanak. ha te regizel kamu címmel, az csak 3 hónapig működik. viszont a sim-et mindenképp meg tudod venni a tescoba
2016. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Személyigazolványom van azzal nincs gond.
2016. júl. 29. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!