Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilike x6 Mi a véleményetek/tap...

Ilike x6 Mi a véleményetek/tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 19:21
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom én se!! Erre én is kíváncsi vagyok hogy milyen lehet mert engem is érdekelne...!! :D :)
2016. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem 2 napja sikerült egy példányt beszerezni belőle.

Ár érték arányban szerintem nagyon is jó. Plusz fém keret és hátlap :) Kamera hozza amit el lehet várni tőle. Az akkumulátor telesítménye legnagyobb meglepetésemre a várttól magasabb . Kibírt 1,5 napot úgy hogy . ment folyamatosan a mobilinternet és a wifi felváltva.Annyi negatívum van benne , hogy 40 perc aktív játszás után felmelegedett egy picit. Amúgy ajánlom bátran.

2016. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hello, egyik ismerősömnek is van egy ilyen telefonja viszont mikor hív valakit a beszélgetés megkezdésekor a másik egyen a vonal végén nem hallja az ismerősömet. Viszont az ismerősöm az ilike 6x-es telefon vonala végen mindent ért. Tudtok segíteni abban mi lehet ennek az oka?

Előre is köszi!!

2016. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
van rajta elso lapi kamera ? es play aruhaz ?
2016. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!