Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lazul ki egy idő után...

Miért lazul ki egy idő után mindem usb kábel?

Figyelt kérdés

1,5-2 havonta kell vennem új töltőt, mert egyszerüen elkopik vagy nem tudom. Ha veszek egy új kábelt, az olyan erős, hogy simán megtartja a telefont, viszont 2 hónapja vásárolt usb kábel nem hogy nem tartja meg a telelefont, simán kicsúszik. Csak úgy. Elgyengül. Miért lazul ki?

Unom mar hogy 1,5-2 havonta kell új kábelt vennem.

A gyári is kilazult 2 hónapon belül.



2016. júl. 29. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálad van a hiba. És még soha nem vettem USB kábelt, csak hosszabbítót, egerem kábele is jó, telefonom kábele is jó, és az összesé jó is volt, ami eddig volt, soha nem romlott el egyik se. Csak gyárit használtam. Nagyon durva körülmények között tartod őket, vagy mi?
2016. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De hogy is. Tök normálisan tárolom.

Egyszerűen kikopik a csatlakozó vagy nem tudom.

Titánból kellene a csatlakozó, hogy ne kopjon el. :D

2016. júl. 29. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Használj mágneses csatlakozót.
2016. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan is van? :D
2016. júl. 29. 21:43
 5/6 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodtam, lehet hogy nem ilyen tré 600-700 forintos kábeleket kellene vennem, hanem valami normálisabbat.

Mondjuk ezt: [link]

Vagy ezt: [link]

2016. júl. 29. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Több éves töltőket/kábeleket használok napi napi/heti szinten. Elképzelni sem tudom, te miket művelhetsz velük :))
2016. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!