Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonom...

Nem kapcsol be a telefonom (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Szóval ez a szituáció:

Tegnap a zsebemben volt a telefonom amikor elkezdett szakadni az eső, nem gondoltam rá sokat mert működött egész délután.

Mikor hazaértem, már teljesen lemerült ezért feltettem töltőre és bekapcsoltam, de majdnem azonnal ki is kapcsolt.

Most pedig egyáltalán nem lehet bekapcsolni, akármit próbálok, ha USB-vel gépre felteszem akkor se érzékeli.

Megpróbáltam kiszárítani, hátha az a baj hogy beázott, de utána még használtam tehát csak nem az a gond.

Valószínűleg el fogom vinni valakihez de előtte gondoltam kiírom ide hátha van rá valami megoldás.


2016. júl. 30. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az állítólagos vízálló motorola defy+ készülékemet dobtam vízbe próbaképp,hát beázott.Pedig azt írták Xméterig vízálló.Lényege a dolognak,hogy csak az aksi kapott vizet,mert beszivárgott.Vettem egy másikat,és már működött is.De inkább te vidd el valakihez,fölöslegesen ne költsd a pénzed.
2016. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!