Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma hiper-szuper droid meg ios...

Ma hiper-szuper droid meg ios között, nagy hibát követek el ha android 4.2.2 (jelly) t használó telót veszek?

Figyelt kérdés

Úgy értem h alkalmazások stb futhatak e rajta faján?

play áruházból tudok rá letölteni és jól használni alkalmazásokat?

vélemények?



2016. júl. 30. 16:33
 1/6 A kérdező kommentje:
*kb 2 évig szeretném hasznalni a telot, egyedül ettöl félek h a régi op miatt számos progi nem fut majd rajta...:/
2016. júl. 30. 16:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Van pár alkalmazás, de inkább csak alkalmazásokon belüli funkció ami csak Android 5.0-tól érhető el.

A nagyobb gond inkább a biztonsági kockázat, ugyanis számos hatalmas rést fedeztek fel és javítottak is ki a 4.2-es verzió óta!

Előny viszont a kisebb erőforrás igény.

Összegezve én nem vennék semmi ilyesmi eszközz, de tudom jól: ,,Szegény ember vízzel főz!"

2016. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

pontosan igazad van. nincs 100 ezrem vagy több egy telora.

de még 80at is sajnálnék.

köszi a hasznosat!

2016. júl. 30. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban 2 évre tervezel, biztos bele fogsz futni olyanba, hogy adott alkalmazás a verzió miatt nem fog elindulni. Ami azt illeti, már most van olyan népszerű alkalmazás (Pokemon Go), amely 4.4-et igényel futásához.

Viszont az is felvetődik, hogy egy ma 4.2-es Androidot futtató készülék hardver terén sem számít naprakésznek. Mennyit szánsz a telefonra, mik az elvárásaid? Mert nem csak 100e felett lehet kapni készüléket.

2016. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hardver terén ott van sztem: 2giga ram, 32g belső memoria, 2 magos 1.7ghz es proci, ardeno 320 graf vezerlo.

pokemon go nem izgat. játékra nemigazán kell. legjobban facebook, massanger, viber, net stb ilyenek.

2016. júl. 30. 19:53
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
73%
A paraméterek alapján hardveresen nincs gond vele. Ha a régi rendszer miatt aggódsz,valószínűleg találsz rá CyanogenModot, ami frissebb, mint a stock ROM. Jó eséllyel CM13-at is, ami a jelenegi legújabb Android (6.0 MarshMallow).
2016. júl. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!