Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szerintetek a legjobb...

Dom Dominik kérdése:

Melyik szerintetek a legjobb ingyenes wifit vagy bluetooth-ot használó folyamatos, párhuzamos beszélgetésre képes program androidra? (Mint egy walkie talkie, csak folyamatos, mint egy pc-s TeamSpeak. )

Figyelt kérdés
Melyik szerintetek a legjobb ingyenes wifit vagy bluetooth-ot használó folyamatos, párhuzamos beszélgetésre képes program androidra? (Mint egy walkie talkie, csak folyamatos, mint egy pc-s TeamSpeak.)
2016. márc. 16. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Miután ismered(??) a WiFi hatótávolságát 2 készülék között (jóval kevesebb, mintha egy router Wifijéről beszélnénk), rögtön felmerül a kérdés, mi értelme van maximum 15m-t átbeszélni úgy, hogy látnotok kell egymást.
2016. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
1-es,szerintem nem arra a wifire gondolt ami két készülék között van,hanem olyanra mint pl a viber, h kell hozzá wifi itt is ott is,de nem a két készülék között közvetlenül
2016. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hi! : )


Ket keszulek koze gondoltam. Elmeletileg ketvkeszulek kozott is lehet 100m a wifi hatotavolsag... Pl a taviranyitos jatekok is tudnak 100 metert.


A kerdesem tehat tovabbra is adott…


Egyebkent megyunk parommal az utcan setalva es dong a zene mindkettonk fulesebe es ha mondani szeretnek neki valamit vagy csak beszelgetni Vele, hogy mashogy tudnek? :)

2016. márc. 16. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Fenntartom első válaszom...

Hol láttál Te 100m-es hatótávolságot?

És nagyon lényeges: amit írnak, annak a fele se igaz (itt se), és WiFi router wifijéről van szó, ahol méretes antenna van(!), és nem kell spórolni az adóteljesítménnyel, mert nem akkuról megy...

2016. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MZ.per.X ***** válasza:

Most én nem teljesen értem a kérdést.


Wifi-t, adatforgalmat használó annyi van mint égen a csillag. Skype, Teamspeak, még talán a Facebook is tud hívást, vagy ott a Viber. Bluetooth meg telefon wifi az meg nem tud különösebben nagy távolságot áthidalni.


"megyunk parommal az utcan setalva es dong a zene mindkettonk fulesebe es ha mondani szeretnek neki valamit vagy csak beszelgetni Vele, hogy mashogy tudnek?"

Hát nem is tudom, mondjuk szólsz neki hogy "asszony vedd már ki azt a szart a füledből vagy nyakon váglak ha nem figyelsz ide". Vagy valami hasonló, kedves kifejezéssel a tudtára adod hogy beszélgetni szeretnél.

2016. márc. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ne legyetek mar ilyen primitivek!

1: Par ezer forintos taviranyitos dron, helikopi is tud 100 metert, par wattos elemrol!


2: Hangos helyen (pl epitkezes, koncert, barmilyen bukosisakot igenylo sport, stb…), hasznos lehet.


3: Falun nem tudom miert szokas igy banni a nokkel, de sajnalatos.


4: Ha a telefon 100 meterre van routertol, hogy kuldi el odaig a feltoltendo adatokat, ha nem kepes szerinted par 10 meternel tobbre…?

2016. márc. 17. 08:51
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyebkent csak siman ket wifis telefon koze szetetnek kapcsolatot! (Net, router, stb… nelkul!)

Mint amikor ket telefon kapcsolodik egymashoz bluetooth-al!

Tovabba telefont is lehet net osztasara wifis routerkent hasznalni, nem?

2016. márc. 17. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!