Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s2 plus gt-i910...

Samsung Galaxy s2 plus gt-i9105p android rendszerének frissítéséhez ért valaki?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy s2 plus gt-i9105p készülékemen szeretném az android rendszert cserélni. Jelenleg 4.2.2 jelly bean van fent. és 5.x rendszert szeretnék. Odin3. 07-el sikerült csatlakoztatnom a telefonhoz a neten fellelhető temérdek videó alapján, és több állományt fel is töltöttem itt. A gondom az, hogy mikor belépek a recovery menübe (PW/Home/Volume UP) gombok lenyomásával itt az install . zip funkció nincs a választható lehetőségek között. Így nem tudom rátölteni a készülékre a szükséges android állományt.


https://www.youtube.com/watch?v=RM7lxd7fDqk


[link]



2016. júl. 31. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az akkor még a gyári Recovery.Telepíts egy cwm-et.És ne az odinn al!!!

Amúgy root-oltál?

2016. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Letöltöttem a linken található tartalmakat, de nem jutottam semmire. Sajnos régen (több éve) nem csináltam hasonlót, és akkor se nem okostelefonnal művészkedtem.

Ha van rá időd kérlek írd le kicsit szájbarágósabban, hogy mit mikor miután telepítsek, és legfőképpen hogyan?

Továbbá említetted, hogy ne az Odinnal, és a linken is az Odint említik. Milyen programot ajánlsz akkor az Odin helyett?

2016. júl. 31. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!