Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone SE vel kacsolatban...

FamiR kérdése:

Az iPhone SE vel kacsolatban mekkora árcsökkenés várható a szeptemberi iPhone 7 megjelenése után?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 64 GB-os verziót,de ha egy hónap múlva úgy is csökkenne az ára az iPhone 7 miatt,inkább várnék addig és utána venném meg.Az lenne a kérdésem hogy megéri várni 1 hónapot? Vagy olyan szinten nem csökkenne az ára h pl annyiba kerülne mint most a 16 Gb os?

2016. júl. 31. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Még kérdezzétek ugyanezt meg napi 50x!

De lehetőség szerint az Ezotéria kategóriában, ott vannak a jósok!

2016. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod nincs arra időm hogy a 8 milliárd kérdés közül kikeressem azt hogy valaki kérdezte-e már ugyanezt.Plusz ha téged zavar hogy sokan megkérdik akkor nem válaszolsz és továbbmész.És nem kell ezoterikusnak lenni ahogy hogy egy kb számot mondjon az ember.
2016. júl. 31. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Ezotéria pedig azért találó, mert jövőbe senki sem lát, és árfolyamváltozásnak is hatása van rá - ősszel pedig folytatódik a Brexit-buli, amely biztosan mozgatni fogja a USD-EUR árfolyamot is. Maga a készülék szerintem nem lesz olcsóbb (USD-ban), árfolyam hatása meg aligha fogja ezt csökkenteni...

2016. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Pedig gyorsabb, mint egy kérdést feltenni.
2016. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem offolok.


Szerintem túl sok árcsökkenés nem lesz, hisz a 7 biztos nem 4 colos. De egy kicsi lesz, ami max 10.000 ft.

Mindenképpen várd meg.

2016. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy a 64gigás a 16gigás árára csökken, ilyen a cég történetében nem igazán fordult elő. :-) Az szokott lenni a menetrend (lásd a 8 gigás modelleket), hogy csak a legkisebbeket hagyja bent változatlan, vagy némileg alacsonyabb áron.


Az SE a maga kategóriájában várakozáson felül teljesített, és nem valószínű, hogy a 7-es sorozatban lesz 4"-es telefon. Ha viszont nem lesz, akkor nem lesz az SE egy fillérrel sem ocsóbb. Ha meg lesz, akkor SE árban kapod a kis 7-est, és az SE-t nem gyártják többet. Legalább is eddig ez volt a menetrend, és működött is nekik, nem látom semmi indokát, hogy ezen most változtasson.


Arról nem is beszélve, hogy az 1 hónap várakozás a bejelentés időpontja, és Magyarország soha nem volt az első körös szórásban, tehát jó, ha év végére lesz itthon kapható.

2016. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezt akartam írni kb., mint az utolsó válaszoló. Egy másik kérdésnél már meg is válaszoltam, hogy szerintem a 7-es ára nem lesz nagy befolyással az SE árára, csak a 6 és a 6s árára. Ráadásul mire Magyarországon megveszed, addigra már november eleje lesz, ami akárhogy is számolom nem egy, hanem 3 hónap.
2016. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Immár 2 hónapja használom és teljesen megvagyok vele elégedve,megérte az árát ;) (64Gb-os modellt választottam)
2016. szept. 25. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!