Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Milyen telefont vegyek, 60E forint alatt?

Elvárás:

-Jó Kamera

-Gyors legyen

-Lehetőleg vékony legyen

-Ne legyen noname márka

-Kíméljetek meg a Windows Phone-tól :D

Köszi a segítséget! :)


2016. júl. 31. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Huawei P8 Lite
2016. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Véleményed róla? :) Előny, hátrány.
2016. júl. 31. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Redmi 3pro

P8lite: nagyonrossz aksi es rossz fenyero

A redmi 3pro mindenben veri csak a b20 maradt ki belole. Es mielott benyogned h a xiaomi noname olvass utana benne van a top 5 markaban

2016. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hátrány: gyenge akkumulátor.

Előny: Kikapcsoltan is ébreszt. LG G4-em nem tudja ezt a funkciót.. :)

2 simes, gyors, szép kijelző, elegáns, nagyon jól személyre lehet szabni a kezelőfelületet, vannak témák rá, jó selfie kamerája van.


Jó kis készülék ennyiért. :)

2016. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, még írhattok véleményekkel csatolva, nagyon sokat jelent ez nekem, és jó látni, hogy vannak itt segítőkész emberek is!

A Xianomi nem noname márka, a világ 3. legjobb márkája! :)

2016. júl. 31. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:

P8 lite-m van, az akksi 1 napot kibír, ha csak nem egésznap Pokemon Gozni akarsz. Fényereje gyenge erős napfényben, amúgy tűrhető. Durván gyors, nagyon vékony, kényelmes a kézben fogni, kamerája is szuper. Annyi, hogy VIDEÓFELVÉTEL módban nincsen autofokusz szóval neked kell odaböknöd a képernyőre, hogy hova fokuszáljon.


Ja és az EMUI szoftver borzasztóan jó szerintem, elegáns telefon.

2016. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Doogee F5
2016. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hát ha még nem túl későn írok (úgy értem, hogy már vettél telefont) akkor azt javaslom, hogy a P8 lite-ot messziről kerüld el nekem volt ilyen telefonom de első pár nap már elkezdett lefagyni még akkor is ha csak a kamerát akartam megnyittani és az akumlátor üzemideje is szőrnyű.

Most samaung galaxy grand neo plus névre halgató telefonom van olcsób a p8 lite-nál de mégis megvagyok vele elégedve :).

2016. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is p8 lite-om van január óta, ökéletesen működött, de behalt a wifije. Remélhetőleg garancián megcsinálják, cserélik. Ennél a fajtánál ez sajnos gyakran előfordul. Készülj fel erre és inkább két éves garanciát válassz. Amúgy jó telefon.

2016. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még írhattok! :3

2016. aug. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!