Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG K8 4G vagy Huawei P8 Lite?

Chrisnewland kérdése:

LG K8 4G vagy Huawei P8 Lite?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nem régiben vállalati csomagban vettem újonnan a Telenornál egy LG K8-ast 39 ezer fortintért. Tetszett, nem is vagyok nagy mobilőrült, hogy egész nap nyomkodjam, viszont az akksija kegyetlenül gyorsan lemerült. Visszavittem 3 napon belül a Telenorba, hogy szerintem hibás valamije, mert azt nem tartom normálisnak, hogy használat nélkül is 10-12 órát bír ki egy teljes töltéssel. Ha használom, kb. 6-8 órát, és akkor se őrült módon. Bent nem igazán tudtak segíteni, közben mobilshopos valódi szakemberek és ismerőseim is mondták, hogy ez rohadtul nem normális, cseréltessem ki. Lement a "bevizsgálás" Pesten, ami mint tudjuk egy ordas nagy kamu, egy hét alatt lejött az engedély a cserére. Igen ám, meg is kaptam egy szép új másik LG-t, de ugyanaz a probléma. Újra mobilshop, szerintük is hulladék a széria, volt már más típusoknál is hasonló betegség, kuka... Na, most a Telenornál azt mondták, elállni már nem lehet a vételtől, plusz 2 éves hűségidő lett aláírva, így az árát vissza nem kérhetem, csak azt tudják csinálni, hogy újra szervíz, és kérik, hogy másikra is cserélhessem. A vállalati csomag elég gyér választék terén, árban legközelebbi a fent említett Huawei P8 Lite. 13 ezret kéne ráfizetnem, specifikációra mindenben jobb, mint az LG, bár teszteken az akksit rótták fel hibának annál is, de 1 napi teherbírást írnak folyamatos használat mellett, az mégsem csak pár óra. Kicsit szkeptikus vagyok a Huawei márkával, de azt mondják, hogy feleslegesen, mert már megbízhatóak azok is. LG-ről alig találtam tesztet, állítólag vissza se hordják, de amióta ment a balhé (hiába néztem utána előzetesen is), egyre több fórumon látni hasonló panaszokat az akkura. Mellesleg eléggé felháborít, hogy manapság van még ilyen szutyok összerakás, ugyanis maga az akksi nem egy gyenge teljesítményű papíron, tehát valami hardwares bibije lehet. Bocs a hosszú leírásért... A lényeg: Megér-e +13 ezer ft-ot a Huawei, illetve akinek van, tudna-e tapasztalatokat mondani? Úgy láttam, már 1 éves, de van rá legújabb Marshmallow frissítés. Köszi!



2016. júl. 31. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem eri meg abnak us nagyoj rossz az aksija
2016. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van:

-powerbank

-ráfizetéssel csere

Én kifizetném azt a 13-at.

2016. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

végül mi lett?

mert nekem huawei p8 liteom van, de aktív használat mellet nekem óránkánt 10-12%ot merül :((

2017. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!