Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Venni szeretnék egy microsoft...

Venni szeretnék egy microsoft lumia 550 es nem tudom hogy megérné e? Átlagos felhasználáshoz kellene es nincs sokk pénzem rá Pl messenger, facebook, Filmnézés zenehalgatás Szerintetek meg érné? válaszokat elöre is kösszi!

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 21:46
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nekem több mint egy éve van Lumiám, méghozzá egy Microsoft Lumia 435-ös, ami a legtöbb dologban megegyezik a tiéddel.

Azokra a dolgokra, amiket te írtál, nem tudnék ilyen jó áron jobb készüléket mondani...nemcsak hogy villámgyors, de tökéletesen passzol a számítógépedhez\laptopodhoz.

Sokan írják hogy nehezen testreszabható, ami abban igaz, hogy nem tudsz változtatni a csempés stíluson, de rengeteg alkalmazás található az Áruházban, amikkel testre szabhatod ezeket. Nagyon sok hasznos alkalmazás van rajta, és tuti, hogy a többségük kiválóan fut majd...nekem a kedvenc operáció rendszerem, maximálisan meg vagyok vele elégedve, és csak ajánlani tudom!!!

2016. aug. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szonata ***** válasza:
Nem javaslom a Microsoft Lumiát.Nehézkes,sok meglepetést tud okozni,rossz értelemben. A csempés megoldás is kifogásolható. Sokkal jobbak az androidos készülékek.
2016. dec. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!