Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné így megvenni?

Megérné így megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy iPhone 5s, amit ~2 hete cseréltek garanciában vadonat újra. Ezt a telefont tavaly nyáron vásárolták részletfizetéssel a Telenortól, szóval hálózatfüggő.

Az ismerősöm aki viszont megvette, most szívesen eladná a telefont és én gondolkodok azon, hogy lehet megveszem, viszont lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban.


Ugye mivel részletfizetéssel lett vásárolva, amit a mai napig fizet nem tudom, hogy meg merjem-e venni vagy sem. Nagyon megbízható ember szóval nem feltételezném, hogy nem fizetné be utána a részleteket.


A másik, hogy ilyenkor meglehet tudakolni a Telenortól hogy mennyi ideig és mennyit kell még visszafizetni?


A harmadik és egyben utolsó kérdésem pedig az lenne, hogyha tönkremenne a telefon és garanciáztatni kéne akkor én azt megtudom tenni egyedül is, vagy mivel ő vásárolta annó szükségem lenne rá is vagy sem?


Előre is köszi.:)


2016. jún. 13. 17:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!