Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonra feltöltött pénzt...

Telefonra feltöltött pénzt vissza lehet kérni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, feltöltöttem 20.000ft-ot a készülékemre de hirtelen nagyon kell a pénz és 15.000-et levennék róla. Ha bemegyek a szolgáltatóhoz és megmondom, hogy téves feltöltés, akkor készpénzben megkaphatom az összeget?
2016. aug. 2. 12:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
67%
nem hiszem...
2016. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
76%
Szerintem nem, de egy próbát megérhet(not real)
2016. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
74%

Nem hiszem, de egy próbát mindenképpen megér..


Én azzal érvelnék, hogy hülye vagyok és elszámoltam a nullákat, eggyel többet írva.. Ha nem adják vissza, akkor meg olyan nagy patáriát csapok, hogy nem köszönik meg..


(jó tanács, szolgáltató saját üzletében reklamálj, ne partner üzletben, mert utóbbiban biztosan nem fognak tudni segíteni)

2016. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
82%

Ha elmész egy prostihoz ahol előre elkérik a pénzt, de neked utána nem áll fel akkor búsan hazaballagsz!

Egy kifizetett szolgáltatást nem igen térítenek vissza!

2016. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogják visszaadni, mint ahogy azt sem ha véletlen másik számra töltötted.
2016. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

5-ös:nekem egyszer jött egy 3600 ft-os feltöltés,aztán másnap jött az sms hogy visszavonták,gondolom valaki elb.ta a számot,és bement elintézni,vissza is csinálták.

Amit a kérdező kérdez,az tuti nem nyert..

2016. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 6/6


Szolgáltató?

Mert nekem a telekom 2 éve nem rakta át a helyes számra a tévesről, egyszerűen elküldtek. Mondjuk 1500ft volt csak.

2016. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nem, de ha csinálsz saját fizetős sms-es cuccot akkor egyetlen smesel tudsz útalni bankszámládra telefonról... Olyan mint ha smesel fizetnél csak nem kerül pénzbe... Vagy is de de azt el küldi a bankszámladra
2016. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as azért nem olyan egyszerű az :D
2016. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
6-os: Telenor
2016. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!