Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 75000 forintom lenne új...

75000 forintom lenne új telefonra. Nem igazán értek hozzá, milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Valamilyen samsungra gondoltam, kamerája jó legyen és sok legyen a belső tárhelyet mondjuk ez magától értetődő. A5-öst néztem viszont az igen drága illetve a j5-ös ami még tetszik viszont azért nem igazán vagyok oda.

2016. aug. 1. 17:00
 1/4 anonim válasza:
42%
Szerintem a 2016-os A5-öt vedd meg, szerintem megéri és bővíthető a memóriája is.
2016. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Samsungokkal az a baj, hogy kissé túlárazottak, az áruk kb. 40%-a a márkanév, nem igazán érik meg!

Ennyiért inkább Doogee F5 a legjobb, vagy ha esetleg hozzáteszel egy kicsit, 78 ezerért Huawei P9 Lite, vagy 80 ezerért Sony Xperia M5, mindhárom típus porba tiporja a Samsungokat!

2016. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 az a5 16 120korul kezdodik

En a redmi note 3prot v a vernee appolo liteotajanlom a samukrol meg azt gondolom mint a 2es

2016. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lenovo vibe x2
2016. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!