Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire szar a HTC?!?!

Tényleg ennyire szar a HTC?!?!

Figyelt kérdés
2014.08.12.-én megvettem az első HTC készülékem, egy One m8-at. Minden tökéletesen működött rajta, hamar beleszerettem. Fél éve kb a telefonnál úgy vettem észre hogy alig akar érzékelni a kijelző bal széle, és 20% alatt figyelmeztetés nélkül kikapcsol. Pár hónapig még használtam, mivel fontos volt a munkámhoz. Május végén rávettem magam hogy elküldöm szervízbe. Felvettem a kapcsolatot a GSM-el ahonnan vettem(ujGSM). Felvittem a telefon Budapestre a szervízpontjukra, átvették. Eltelt 3 hét, semmi. Eltelt egy hónap, semmi. Eltelt már másfél hónap és semmi. Telefonáltam folyamatosan de semmit nem tudtak mondani. Majd amikor már elegem lett felemeltem a hangsúlyt és megmondtam hogy ha nem tudják megcsinálni a telefont akkor küldjék vissza! Pár napra rá hívtak az árajánlattal. 35 000 forint. Rendben, csinálják ha már ott volt olyan régóta. A telefon egy hétre rá kész lett. Megkaptam. Új kijelzőt kapott, bekapcsoltam és azt vettem észre hogy a kijelző két szélénél fehéren világít. Na ez igazán szép munka. Sebaj, rá másnapra mentünk nyaralni. Egyik este a szálláson nyomkodtam a telefon és egyszer csak kikapcsolt. Hát mondom miez? Bekapcsolom, 20%-on volt. Legszívesebben visszaküldtem volna, de nem tudnék megint másfél hónapig telefon nélkül lenni. Hazamentünk. Teltek a napok és most egy-két napja már a töltőt se érzékeli a telefon. Szóval megint küldhetem vissza. Én fogtam ki a telefont, vagy a ilyenek a htc-k?

2016. aug. 2. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
tudjuk jól, hogy ez csak arra volt jó, hogy kiadd magadból a dühöt. ez pipa, mehetünk tovább
2016. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Te fogtad ki.

Mondjuk nekem nem tiszta, hogy egy fel eves keszuleknel milyen 35e arajanlat, miert nem garancia/jotállas...

2016. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

Én a HTC One M7-et vettem meg 2013 elején amikor megjelent. 130 rongy volt a meglévő előfizetésemhez. Hozzátenném, hogy az akkori összes csúcstelefon (Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S nemtudomhány talán S4, iPhone 5) is nagyjából ugyan ennyibe került volna, de valamiért mégis ezt a szutykot választottam.

Megvettem, hazavittem, elkezdtem nyomkodni, kitapasztalni.. és észrevettem, hogy a kijelző közepén van egy halott pixel. Na, másnap reggel szaladtam vissza a T-Mobile-ba. Rendesek voltak, mert rögtön kicserélték. A kijelző széle nekem már a kezdetek óta fehéren világított, de ez különösebben nem zavart, illetve olvastam fórumokon, hogy ez rengeteg készüléket érint..

Boldogan használtam kb 7 hónapig, aztán beszart az akksija. Minden nap 32 vagy 31%-on kikapcsolt a telefon és nem is tudtam visszakapcsolni, csak ha feltöltöttem.

Nem akartam bajlódni a szervizeléssel, inkább eladtam olcsón és vettem egy másik telefont.

2016. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igaz a mondás: aki gsm-be veszi, az nem jól teszi.
2016. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak.. Van ilyen mondás? Xddd
2016. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Második. Le van írva hogy 2014-be vettem a telefon, utána a második mondatba írtam hogy fél éve vettem észre a hibát. Nem fél évre rá. Akkor a telefon már a szoftveres garanciába volt.
2016. aug. 3. 03:02
 7/9 bp1985 ***** válasza:
Teljesen mindegy, szutyok helyen vetted, most meg iszod a levét... Legközelebb normális helyen vedd, és nem lesz bajod...
2016. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A telefonok sosem arról voltak híresek hogy sok évet kibírnak (legalábbis az újak nem/3410-nél még ilyen gond nem volt)

Főleg android nem, 1-2 év azt ha nem szoftveresen akkor hardveresen hal meg...


Azért mert az ujgsm szar/szarul csinál mindent, nem a htc a felelős.

2016. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nordzsesz ***** válasza:

Akkor írok egy ellenvéleményt is a korrektség kedvéért.


Nekem a HTC HD2-esem most 7 éves és semmi baja, az akku is kb. ugyanannyit tud mint új korában, az elődje a HTC Touch valami, már nem is tudom, 4-5 éves volt amikor elajándékoztam....

2016. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!