Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Uraim. Van egy Samsung s4...

Adams89 kérdése:

Uraim. Van egy Samsung s4 minim (i9195) amire telepítetem a total commandert és se athelyezni se törölni nem tudok vele. Miért? Szeretném rootolni de a towelroot nem viszi plusz nem tudok számítógéphez férni. Kösz a segítséget előre is.

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

De minek TC? Az ES nem jo?

[link]

2016. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

cyanogenmod

(serranoltex)


keress rá, járj utána, csináld meg, és élvezd.

2016. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megprobalom,amugy csak a gyarival enged barmit is csinalni ezert akarok root jogot adni a tc-nek.
2016. aug. 3. 05:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahh most neztem urak a cyanogenmod oldalon is csak pc-s megoldast irnak a rootolasra. Esetleg mas otlet????
2016. aug. 3. 06:02
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt keress romokat. Ha megvan ami tetszik küldd el pivátban a linket és leírom hogy kell-e még valamit csinálni vele. (cyanogenmoddal az is jött volna új rom).

Odinnal lehet felrakni a rootokat download módban (én nem bízom az ilyen towelrootokban meg ilyenekben. (download mód: home+power+hang le gombok együttes lenyomása kikapcsolt állapotban) pc-hez csatlakoztatva. A pchez telefonnal nem lehet hozzáférni, csak fordítva :). Ha találtál romot akkor odinnal flasheld rá a twrp recoweryt ( https.//twrp.me/devices ) ha lte (4G képes) telefon akkor arra keress rá a twrp oldalán (amit linkeltem), hogy "serranoveltexx". Amint megvan indísd el recowery módban a telefont (home+power+hang FEL) ilyenkor egy "teamwin" felirat jelenik meg. (Ez a művelet nem kötelező) Tegyél bele (ha van benne akkor nem kell :) ) egy sd kártyát (kb. akkorát kell minimum, mint amekkora hely van foglalva a telefonodon) kattints a backupra. Minden legyen bepipálva kivétel a chace és a dalvik chace. Jelöld ki a meghajtót és húzd el a csíkon a pöttyöt jobbra. Sok idő múlva (lementendő adat függvényében) a teljes telefonod le van mentve és visszaállíthatod a halálból is. (Ezt nem kötelező megcsinálni szakasz vége. :) ) Ha kiválasztottad a megfelelő romot akkor pakold rá egy SD-re, ezt rakd be a telefonodba és indísd el recowery módban. Ha elindult, akkor kattints az INSTALL-ra. Jelöld ki a meghajtón a fájlt és húzd el a pöttyöt jobbra. Ha kész, akkor indísd el a telefonod normálisan (max 15 perc alatt elindul). Ha elindult akkor LEHET, hogy kìrja az android frissítését (esetleg alkalmazásoptimalizálás). Belép és kész az új szép kinézet, root :).

2016. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!