Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NEM ÉRTEM! Valaki esetleg el...

NEM ÉRTEM! Valaki esetleg el tudná magyarázni nekem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok buta ember, mielőtt még ilyen válaszokat kapnék. Viszont ehhez nem értek, sőt nem értem!

Tehát, ha nekem van egy mobiltelefonom (gondolom attól függ milyen) annak van alapból egy tárhelye,és az SD kártya amit beleteszek az plusz tárhely, és minden amit letöltök azon van tárolva?! Lehet olyan, hogy beleteszel egy telegonba egy 32gb-os SD kártyát és tegyük fel nem jó? Remélem értitek. Igazából az egészet nem értem úgy ahogy van.

(Doogee X5-ös készülékem van) most van benne egy SD kártya (ismerőstől ingyen kaptam, nem tudom hány GB-os) és megtelt a tárhelyem,a beállításoknál azt írja összesen 8 GB hely van a telefonon. Ha én veszek bele egy 16 vagy 32 GB-os SD kártyát akkor az megoldja a problémámat?

Előre is köszönöm ha valaki válaszol :)



2016. aug. 3. 18:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy most teljesen hülyeség és semmi nem úgy van ahogy írtam?!
2016. aug. 3. 18:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát attól függ..


Egy alkalmazás vagy egy apk-ból áll (egyszerű appok) vagy apk+data-ból pl játékoknál. Az SD-re az apk-t tudod áthelyezni, a datát nem. Pl GTA SA Apk 20mb data 2GB


Tele van játékokkal telefonod? Csak mert furcsa hogy a belső tárhelyed megtelt.


Data-t root után pl foldermountal lehet áthelyezni az SD kártyára.

2016. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom képek/videók/zenék az SD-n vannak, ennyire csak nem lehet béna h nem:D
2016. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!