Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60. 000 Ft-ért milyen mobilt...

60. 000 Ft-ért milyen mobilt érné meg vásárolni?

Figyelt kérdés

Néha munkaügyben is a segítségemre lenne, ezért fontos, hogy netezni is gördülékenyen lehessen vele.


Ennyi pénzért mit ajánlanátok?


2016. aug. 3. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
iphone 5s, talan masodkezbol, de ujat is ha meg egy picit potolsz
2016. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már elég sürgős lenne :)


HTC és Prestigio telefonokról mik a vélemények?

2016. aug. 3. 23:01
 3/7 Boda Gergő ***** válasza:
Nem rosszak a HTC és a Prestigio készülékei sem: Htc kinai míg a Prestigio Indonéz gyártó. Esetleg Huawei készülékei is kiválóak, én most egy Huawei P8 Lite-ot nyúzok.
2016. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

HTC-ből csak a felső kategória éri meg, a prestigiot meg messziről kerüld, tipikus kínai fos. (Tapasztalatból mondom).

Tudom ajánlani a lenovo zuk Z1-et, vagy a xiaomi redmi note 3-at, vagy redmi 3-at.

2016. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 3 Pro vagy Doogee F5
2016. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az összes választ! :)


A Xiaomi nem "kínai f.s"? :) Nagyon érdekelne a Redmi Note 3 Pro, de nem szeretnék mellélőni, ahhoz túl kevés a pénzem, hogy kísérletezzek. Kb. mennyi ideig bírja gond nélkül egy ilyen telefon?

2016. aug. 4. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Kínai, meg a dogge, és a lenovo is, de szerencsére nem f*s egyik sem :D

Igazából a xiaomi telefonok nagyon jók. Én simán adok neki minimum 3 évet. Ha vigyázol rá, akár többet is, de 3 év után azért már szerintem azért annyi idő alatt már minden okostelefonnál érik a csere.

2016. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!