Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinéztem egy telefont, aki...

Kinéztem egy telefont, aki ért hozzá, írna véleményt? HTC Desire 630?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Meg nem talalkoztam vele most megneztem, hat nagyon szar egy mobil marmint 20ezerert meg talan de 80ert?? Nagyon szar aksija van,2giga ram van benne ami az araert nevetseges ennyi penzert a vernee thor, redmi note 3pro, v ha 5" kell akk meg redmi 3pro, nexus 5x kicsit dragabban (32gb)
2016. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 ezer az azért túlzás, de 40 ezer körül még jó vétel lenne, ha a márkanevet is hozzávesszük, de 80-at semmiképp nem éri meg, ennyiért inkább Sony Xperia M5, Huawei P9 Lite, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Doogee F5, Vernee Apollo Lite, vagy ha nem gond az igazán óriási méret (6.44"), akkor Xiaomi Mi Max.
2016. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kár, pedig nagyon megtetszett. Köszi, hogy válaszoltatok!

A Xiaomi Redmi Note 3 pro tényleg olyan jó? Kb. mennyi az élettartama, ill, mennyire bírja a "strapát"? Minden nap sűrűn használnám netezésre, egyetemi dolgokra. :)

2016. aug. 4. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#1es vagyok nekem is redmi note 3prom van es nagyon szeretem sztem 3evig biztosan el fog menni gond nelkul xsak ajanlani tudom ha erdekel tudok meg rola mondani dolgokat es ajanlom h olvasd el a mobilarenan levo tesztet es az alatta levo hozza szolasokat. A mobil egyetlwn hibaja h nincs benne b20= falusi 4g
2016. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Mobilarénát mindig megnézem, ha van cikk az adott telefonról ( a HTC Desire 630-ról mondjuk nem írtak). Az alapján meggyőzött a telefon. :) Viszont a pozitív teszt ellenére egy régebbi mobilommal megszívtam, azóta inkább személyes tapasztalatok érdekelnek.


A 3 év nagyon jól hangzik :)


Neked mióta van meg és honnan sikerült beszerezni? :)

2016. aug. 4. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
En az eustockrol vettem amikor mwg 75voot most mar csak 65 de meg ugy is megerte. Nagyon jo telefon nekem majus kozepe ota van meg a kameraja szep kwpeket csinal az aksija meg nagyoj brutal en napi tobb mint 5orat netezek 1-2 orat YTozok es mindig kibirja 20%ig a nap vegeig. Csak ajanlani tudom ja es a jatekok is akadas mentesen futnak. Remelem tudtam segiteni
2016. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sokat segítettél köszönöm szépen! :)


Meg is találtam: [link]


Még esetleg annyit kérdeznék, hogy milyen szoftverrel érdemes megvenni? Az jelenthet később gondot, hogy a magyar nyelvű nem frissül?

2016. aug. 4. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!