Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jelez aktívnak a messeng...

Miért jelez aktívnak a messenger egész éjszaka?

Figyelt kérdés
Kissé kezd bosszantani a dolog, mert sok kellemetlenség ér miatta. Este bezárom a messengert, lezárom a telefont, és reggelig hozzá sem érek, mégis azt mutatja, hogy elérhető vagyok.

2016. aug. 4. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekel
2016. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyet régen akkor csinált, amikor úgy volt beállítva a wifi energiatakarékossága hogy csak töltés esetén maradjon bekapcsolva standby módban is, én meg mindig estére rajta hagytam töltőn. Bár nem tudom tényleg ez lenne az oka a dolognak mert én úgy vettem észre hogy ha a mobilnetet bekapcsolva tartom akkor ha standbyba rakom a telefont, átvált wifiről arra és értesít ha kapok valami emailt vagy messenger üzenetet de furcsa módon, ilyenkor nem jelez aktívnak mint a tötltős wifi esetben. Szóval ez nekem igy nem valami logikus, még arra tudok gondolni hogy ugye ha töltőn van a telefon akkor általában úgy ahogy a wifi sem, úgy a rendszer sem takarékoskodik annyira és hagyja a messenger valamelyik háttérben futó folyamatát dolgozni még standbyban is. Mondjuk azt nem tudom te töltőn szoktad e hagyni ilyenkor...
2016. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a megoldás:


- Kapcsold ki/rakd repülő módba a telefonod

- Kapcsold ki a wifit és a mobilnetet


Problem solved.

2016. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze. Szerintem kérdező ennyit magától is tudott volna, már nem azért. Én sem kapcsolgatom össze-vissza repülőgépes üzemmódot meg a WiFI/Mobilnet beállításokat és mégsem szokott ilyet csinálni mióta be van állítva normálisan. Ez nem a probléma megoldása, csak a megkerülése/ignorálása, ami koránt sem ugyan az.


Szerintem az lehet hogy nincsenek az energiatakarékossági beállításaid beállítva megfeleően. Eddig minden telómon volt ilyesmi(Sony, Samsung, Xiaomi). Ha meg töltőn hagyod te is éjszakára akkor még szedd ki a Wifi beállításai közt az ébrentartást is. (amúgy is jót tesz az akkuidőnek ha nem megy mindig)

2016. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!