Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s7 edge vagy Oneplus 3?

Galaxy s7 edge vagy Oneplus 3?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb teló?

2016. aug. 4. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
S7edge jobb mobil de nem eri meg azt a +50ezret
2016. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
S7 edge de jo kepernyővédő üveget lehetetlen ra talalni, max foliat
2016. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Brandon41 ***** válasza:
A oneplus 3-ban szinte azonos teljesítményű hardverek vannak mindkettőben van ujjlenyomat olvasó,minda2 fast charge-os (oneplus-nál dash charge) s7-nek jobb a kamerája,4k-ban nem dobálgatja a fókuszt,oneplus 3-ban 6gb ram van 64gb-os,sajnos nem bővíthető(de ez engem nem zavar). Szóval összességében nem sokkal jobb mint amennyivel drágább is. nem éri meg az s7 edge azt a plusz 50 ezret.
2016. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Brandon41 ***** válasza:
Én is már egy ideje szemezek a oneplus 3-al,csak kéne még lé hozzá,nekem nagyon tetszik a telefon,kéne még hozzá egy sandstone-os védőtok.
2016. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!