Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus one vagy galaxy s5?

Karesz8 kérdése:

Oneplus one vagy galaxy s5?

Figyelt kérdés
Szeretnék új telefont venni, és ez a kettő ami tetszik, de nem tudok dűlőre jutni. Aki próbálta már bármelyiket is, az írjon véleményt légyszives! (Rendszer, stabilitás, sebesség, funkciók használhatósága stb.) Már elolvastam sok blogot meg hasonlókat mindkét készülékről (pro/kontra) ezért a TELJESEN SZUBJEKTÍV véleményekre vagyok kíváncsi. Előre is köszi!

2015. júl. 18. 20:19
 1/3 kérdező.. ***** válasza:
56%

Egyértelműen OnePlusOne.

Nehogy már egy samsungot hasonlítsunk össze egy oneolus-al...

Szoftveresen meg sem közelíti az s5 a oneplusone-t,meg hardveresen is jobb.

De ha teheted akkor várd ki a OnePlusTwo-t ami 2 hét múlva jelenik meg.

2015. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A two igazából nem érdekel, mert a one- on cm van gyárilag (romolgatni nem akarok) a two re ez nem lesz. Plusz a two árban magasabb lesz, nekem pedig kb 90.000 ft amit kiadnék telóért (+-max 5000)és amúgy én is a one felé hajlok
2015. júl. 18. 21:53
 3/3 kérdező.. ***** válasza:
Akkor egyértelmű,hogy a oneplust vedd.
2015. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!