Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?...

Milyen telefont ajánlanátok? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Tehát minél olcsóbb telefont szeretnék, ami azért megbízható. Szempontok: viszonylag jó kamera (vaku is legyen), ne akadozzon, vagy fagyjon le folyton, alapvetőleg nem játékra kell, de azért 1-2 valószínűleg lesz rajta, mobilnetem nincs, netezni csak wifin keresztül fogok, az akkumulátora azért bírjon ki egy két napot, minden telefon alapvető funkciói mellett (hívás, sms, számológép, naptár, ébresztőóra, stb.)főként csak fényképezésre,zenehallgatásra,messengerezni és arra használom majd, hogy alkalomadtán elfoglaljam valamivel magam

Mint mondtam, fontos nekem, hogy olcsó és megbízható legyen és ne menjen tönkre egy év-két után

A telefonmárkákban annyira nem vagyok otthon, típusokban végképp nem, éppen ezért kértem a segítségeteket

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2016. aug. 4. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lg spirit
2016. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40ert vernee thor, 44ert redmi 3
2016. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
P8 Lite
2016. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!