Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon...

Szerintetek melyik telefon lenne jobb vétel: Ulefone Power, Ulefone Future, Apollo lite, Xiaomi Redmi Note 3 (32GB), Xiaomi Redmi 3 pro, Honor 7 vagy UMI super, vagy egyéb hasonló árfekvésű telefon? Tapasztalata esetleg vkinek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Ulefone power van féléves , de nagyon jól működik. Az erős akku pedig szuper, megfizethetetlen hogy nem kell állandóan azt nézni hogy hol tudom tölteni.
2016. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyire melegszik a telefon aktív használat mellett? Illetve szeretném megkérdezni, hogy a kamerája milyen minőségű? Tényleg sony kamera és akksi van benne?
2016. aug. 5. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Az van benne.

[link]

2016. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt , de nem melegszik egyáltalán használat közben. . Töltés közben melegszik csak.
2016. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kadik ***** válasza:

Xiaomi Redmi 3 Pro!!!

Itt is nagy az aksi 4100mAh (3-4 nap használat!).

A Xiaomi megbízható.

Olcsó 40.000-ért a legjobb vétel.

Én is nemrég vettem, minden tökéletes.

Plussz a MIUI szuper!

2016. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!