Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hasznos alkalmazások telefonra...

Hasznos alkalmazások telefonra egyetemistáknak?

Figyelt kérdés

Szeptembertől egyetemista leszek egy ideges városban.

Ti miket használtok, mit érdemes letölteni?



2016. aug. 4. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
chrome
2016. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hillclimb racing , 2player reactor , fart sound funny
2016. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"ideges városban." ?? :o


Ha Pest akkor Futár mindenképp (vagy Google Maps) a tömegközlekedés miatt.

2016. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elírtam.

Egy számomra teljesen *Idegen városban.

2016. aug. 5. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Menetrendek.hu pl?
2016. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az már megvan, köszönöm!
2016. aug. 6. 16:52
 7/10 Macy@ válasza:

Szia! Szerintem már most letöltheted a Neptun alkalmazást is. Azért hasznosabb az app, mint neten keresgélni a telódon, mert egy hajszálnyival gyorsabb! :)

Sok sikert az egyetemhez! :D

2016. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Melyik ez a város? Hátha ismerünk specifikus alkalmazásokat is.
2016. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nem válaszoltál, mindegy....

A lényeg, hogy a városra specifikus menetrend applikációt érdemes leszedned, pl.: van BKV-re, DKV-re,SZKV-re stb stb.

Ezenfelül ha bejárós vagy, akkor érdemes leszedned egy az utadra specifikus összetett menetrendet pl.: én bejárós vagyok, megyek busszal, és vonattal, ezért nekem kell mindkettőre, de csak az adott szakaszra részletesen bontott menetrendet használom.


Különböző olvasmányok megnyitására az ebookdroidot használom.

Videó- zene fájlok megnyitására vlc.

Én külön használok gmail-es applikációt, mivel én azt használok. Külön megy még google alkalmazásokra pl.: drive-ra, mivel én ott tárolom a szükséges dolgokat (érdemes a nagyon fontosakat offline-ra tenni majd).

Hangrögzítésre, csak a legegyszerűbbet használom, de érdemes kipróbálni többet, mivel a méretekben lesz különbség.

Térképnek a google play android térképet használom. Ha van hely a telódon, akkor ezt is lehet műholdas specifikációval használni adott területekre.

Böngészésre én chrome-ot használok.

Egy egyszerű zseblámpa alkalmazást is használok, a neve is ez.


Másra nagyon szerintem nem lesz szükséged.

Amire igen, az majd idővel úgyis elő jön (nekem ilyen volt a növény- állathatározó de gondolom neked ez felesleges).

Érdemes egy nagyobbacska power bank-re is szert tenned (legalább legyen 4000 mAh), amin esetleg lehetne pár erős led, így külön is használhatod. Érdemes még egy OTG kábelt is venned, illetve egy nagyobb memória kártyát, amin van mindig szabad hely, ha esetleg valakinek van valami adatja, akkor azt pendrive-ról, vagy éppen arra feltudod gyorsan másolni helyben.

2016. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 21. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!